Як вивчити англійську мову самостійно. Потреба в знанні англійської мови чимала. Постійно удосконалюється нові технології, які потребують швидкого розуміння. Це всього лише одна з причин, яких, насправді, дуже багато. Багатьом англійська потрібна для роботи або подорожей в різні країни, до слова скажу, що в багатьох країнах англійська є офіційною. Деякі вивчають англійську для підняття власної самооцінки. Ще хтось вивчає англійську щоб здати іспити після школи. Варто розуміти, що це і має бути той стимул, який буде допомагати при вивченні мови.
Що потрібно знати щоб вивчити англійську мову:
Перше, потрібно визначиться з джерелами інформації, це можуть бути всі можливі книги та посібники, які тільки у Вас є, або Ви можете дозволити собі купити. Також можна окремо купити збірник тестів, тобто коли ви пройдете якусь тему можете перевірити свої знання. Добре, якщо в комплекті зі збіркою будуть ще і відповіді. Приділяйте особливу увагу граматиці, але і при цьому намагайтеся вивчати лексику. Рекомендується вчити в день по 10-15 слів.
Зробіть свій власний розклад, в якому точно вкажіть час і дату вивчення. Запам’ятайте, якщо у Вас не буде розкладу і Ви будете вчити англійську “під настрій” – англійську Ви не вивчите. Наприклад, зробіть 2-3 вправи на тиждень, при цьому витрачаючи на один урок не більше 1 години, при можливості робіть перерви. Дозвольте собі відпочивати, іноді дуже часто буває, що людина більше думає про те як вивчати англійську, замість того що б приступити до вивчення. Не сподівайтеся на чужу підтримку, вчіться для себе, повірте Вашим друзям, швидше за все, не цікавий Ваш рівень володіння іноземною.
Приділяйте особливу увагу вимові, та, якщо Ви не були в англомовних країнах, у Вас навряд вийде точно передати все звуки і повторити без акценту. Корисно прослуховувати пісні, але при цьому розуміючи їх суть. А також переглядати фільми або серіали англійською, обов’язково, з субтитрами. Іноді не варто забувати періодично заглядати до словника, якщо Вам зовсім нічим зайнятися можете просто погортати сторінки, велика ймовірність, що щось, але Ви запам’ятаєте. Більше читайте англійські книги, або вже адаптовані для читання. Перш за все, можете навіть почати читати дитячу літературу, а вже пізніше професійну або фентезі. Якщо у Вас є можливість, значить спробуйте спілкуватися з іноземцями у соц. мережах в Інтернеті. Звичайно ж, було б краще якщо Ви б спілкуватися в живу. Спробуйте оточити себе англійською, перекладайте всі незнайомі слова. Можете завести спеціальний англійський щоденник, де будете записувати свої думки і бажання, ставити свої цілі, але при цьому писати англійською. Якщо Ваш розмовна англійська ще явно нерозвинена, спробуйте вивчати діалоги або тексти на англійській, нехай невеликі, але вже це буде одна зі складових системи вивчення. Ви не повинні себе змушувати, Ви повинні полюбити англійську і з задоволенням її вивчати. Не слухайте обіцянок про те, що англійську можна вивчити за місяць або два, насправді, потрібно набагато більше часу. Але якщо Ви не будете втрачати час даремно, Ви обов’язково прискорите процес вивчення. Цілком можливо, що Вам сподобається вивчати мови і Ви в майбутньому станете поліглотом.