ПЕРЕКЛАД ПАСПОРТУ
ПЕРЕКЛАД ДОКУМЕНТІВ ЗАГСу
ПЕРЕКЛАД ДИПЛОМУ
ПЕРЕКЛАД НОТАРІАЛЬНИХ ДОКУМЕНТІВ
ПЕРЕКЛАД АПОСТИЛЯ
При проведенні імпортно-експортних операцій досить часто потрібне переведення митних документів (ліцензії, паспорти угоди, декларації, сертифікати та багато іншого). Ці документи надаються до органів митного контролю, тому інформація в них має бути переведена максимально правильно та точно. Бюро перекладів Еллен Львів надає якісні послуги з митного перекладу, адже у нас працюють не лише талановиті лінгвісти, а й кваліфіковані спеціалісти з даної тематики.
У процесі перекладу будь-яких митних документів дуже важливо точно передати інформацію та зберегти термінологію. Будь-яка незначна помилка, допущена через незнання або через неуважність, може призвести до втрати грошей і збільшення мита. Для того, щоб уникнути проблем з перекладом на англійську, українську, китайську, польську, німецьку та будь-яку іншу мову, звертатися потрібно лише до досвідчених фахівців, які знають свою справу.
Агенство перекладів Еллен Львів уже багато років займає лідируючі позиції на ринку перекладів, виконуючи навіть найскладнішу роботу якісно та швидко.
До кожного клієнта ми знаходимо індивідуальний підхід, надаючи послуги найвищої якості. Ми здійснимо переклад митних документів у величезній кількості мовних пар, у тому числі й українською (англійською) мовою. Заздалегідь звернувшись до нас для перекладу митних документів, ви зможете швидше оформити декларацію та прискорити весь процес.